Obowiązek nauczania na odległość
25-06-2020

Drodzy Państwo,

zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020r., dotyczącym obowiązku kształcenia na odległość, nasi nauczyciele zobowiązani są do przekazywania Państwu propozycji zajęć, zabaw, które Państwo, jako Rodzice, mogą przeprowadzać z dziećmi w warunkach domowych. Informacje te, podobnie, jak miało to miejsce do tej pory, umieszczane są na stronie internetowej naszego przedszkola w poszczególnych grupach jak i na portalach społecznościowych (Face- Book), gdzie utworzone są grupy zamknięte dostępne tylko dla rodziców poszczególnych grup.

Przesyłane do Państwa materiały wynikają z założeń zawartych w miesięcznych planach pracy opracowywanych przez nauczycielki (realizowana jest w nich podstawa programowa). Są modyfikowane i dostosowywane do zaistniałej sytuacji, czyli do pracy w warunkach domowych.

Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, czy uwagi dotyczące formy naszej współpracy, bardzo proszę o kontakt telefoniczny (618170248 codziennie w godz. od 8.00-12.00) lub mailowy (misuszatek@mawe.pl)

Polecam Państwu stronę internetową Ministerstwa Edukacji Narodowej. W załączonych poradnikach zawarte są informacje także dla rodziców dzieci przedszkolnych.

Wszystkich nas czeka trudny okres. Mając na uwadze to, co najważniejsze dla nas wszystkich- DOBRO NASZYCH DZIECI- bądźmy dla nich nie tylko rodzicami, ale i nauczycielami, przyjaciółmi, kolegami, kompanami do zabawy, nauczycielami.

Życzę Państwu powodzenia,

pozdrawiam serdecznie wszystkich Państwa i ściskam mocno nasze dzieci,

Beata Krakowska

Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci, chociaż niektóre z dzieci będą uczęszczały do nas...
25 06.2020

Przedszkole nr 1 im. Misia Uszatka
ul. prof. Zbigniewa Steckiego 11
62-035 Kórnik
tel. +48 61 - 81 70 248
fax +48 61 - 42 46 807
e-mail: misuszatek@mawe.pl